Handige links
Agenda
8-9 | Heeren L training |
15-9 | Heeren L training |
20-9 | DS1 wedstrijden |
22-9 | Heeren L training |
26-9 | ALV 2024/2025 |
29-9 | Heeren L training |
4-10 | HS1 wedstrijden |
Hele agenda |
Contact
MHC Muiderberg Gerard Doulaan 2 a 1399 ET Muiderberg Let op: sommige thuiswedstrijden van MHC Muiderberg worden bij MHC Weesp gespeeld! 0294-264999 |
Dames A (30+)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Begeleider | Marcelien Bos | |||
Aanvoerder | Froukje Coster | |||
Aanvoerder | Albertine Bos-Dolfing |
Nog 22 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
8 sep | Hockeyclub Amersfoort D30-2 | 11:30 | 12:00 | thuis | Veld 1 ('t Kocherbos) | ||
15 sep | MHV Maarssen D30-2 | 07:45 | 08:45 | uit | route | ||
22 sep | MHC EDE D30-1 | 09:30 | 10:45 | uit | route | ||
29 sep | MHC Soest D30-1 | 13:20 | 13:50 | thuis | Veld 1 ('t Kocherbos) | ||
6 okt | Gooische Hockey Club D30-4 | uit | route | ||||
13 okt | Larensche Mixed Hockey Club D30-2 | thuis | |||||
20 okt | MHC Fletiomare D30-2 | 09:45 | 10:45 | uit | route | ||
3 nov | Hockey Club Naarden D30-3 | thuis | |||||
10 nov | HMHC D30-2 | uit | route | ||||
17 nov | Hockeyclub SCHC D30-2 | thuis | |||||
24 nov | HC IJsseloever D30-1 | 11:45 | 13:00 | uit | route | ||
16 mrt | Hockeyclub Amersfoort D30-2 | uit | route | ||||
23 mrt | MHV Maarssen D30-2 | thuis | |||||
30 mrt | MHC EDE D30-1 | thuis | |||||
6 apr | MHC Soest D30-1 | uit | route | ||||
13 apr | Gooische Hockey Club D30-4 | thuis | |||||
11 mei | Larensche Mixed Hockey Club D30-2 | uit | route | ||||
18 mei | MHC Fletiomare D30-2 | thuis | |||||
25 mei | Hockey Club Naarden D30-3 | uit | route | ||||
1 jun | HMHC D30-2 | thuis | |||||
15 jun | Hockeyclub SCHC D30-2 | uit | route | ||||
22 jun | HC IJsseloever D30-1 | thuis | |||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | IJsseloever D30-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SCHC D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amersfoort D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Laren D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gooische D30-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Muiderberg D30-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Soest D30-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Naarden D30-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fletiomare D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Maarssen D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hilversum D30-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ede D30-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2024 | |||||||||
Soest D30-1 | SCHC D30-2 | 10:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Laren D30-2 | Naarden D30-3 | 10:30 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Ede D30-1 | IJsseloever D30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Amersfoort D30-2 | 12:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Gooische D30-4 | Hilversum D30-2 | 14:15 | Gooische Hockey Club | ||||||
Fletiomare D30-2 | Maarssen D30-2 | 14:35 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2024 | |||||||||
Maarssen D30-2 | Muiderberg D30-1 | 8:45 | Sportpark Oostwaard | ||||||
SCHC D30-2 | Gooische D30-4 | 9:30 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Naarden D30-3 | Fletiomare D30-2 | 12:30 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Hilversum D30-2 | Laren D30-2 | 12:45 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Amersfoort D30-2 | Ede D30-1 | 12:45 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Soest D30-1 | 15:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2024 | |||||||||
Ede D30-1 | Muiderberg D30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Naarden D30-3 | Maarssen D30-2 | 12:45 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Soest D30-1 | Amersfoort D30-2 | 12:50 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Fletiomare D30-2 | Hilversum D30-2 | 13:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | SCHC D30-2 | 13:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | IJsseloever D30-1 | 14:30 | Gooische Hockey Club | ||||||
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2024 | |||||||||
Hilversum D30-2 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Amersfoort D30-2 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Laren D30-2 | 11:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
SCHC D30-2 | Fletiomare D30-2 | 12:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Muiderberg D30-1 | Soest D30-1 | 13:50 | Kocherbos, 't | ||||||
Maarssen D30-2 | Ede D30-1 | 15:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 6 OKTOBER 2024 | |||||||||
Gooische D30-4 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Hilversum D30-2 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Fletiomare D30-2 | IJsseloever D30-1 | 10:45 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Naarden D30-3 | SCHC D30-2 | 12:45 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Soest D30-1 | Ede D30-1 | 12:50 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Laren D30-2 | Amersfoort D30-2 | 15:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
ZONDAG 13 OKTOBER 2024 | |||||||||
Ede D30-1 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Laren D30-2 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
SCHC D30-2 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
IJsseloever D30-1 | Naarden D30-3 | 13:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
Maarssen D30-2 | Soest D30-1 | 16:45 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 20 OKTOBER 2024 | |||||||||
Gooische D30-4 | Soest D30-1 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
SCHC D30-2 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Fletiomare D30-2 | Muiderberg D30-1 | 10:45 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | Ede D30-1 | 11:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
ZONDAG 3 NOVEMBER 2024 | |||||||||
Soest D30-1 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Naarden D30-3 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | SCHC D30-2 | 10:45 | Sportpark IJsseloever | ||||||
Maarssen D30-2 | Gooische D30-4 | 13:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 10 NOVEMBER 2024 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
SCHC D30-2 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Ede D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Laren D30-2 | Gooische D30-4 | 10:30 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
IJsseloever D30-1 | Maarssen D30-2 | 11:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
ZONDAG 17 NOVEMBER 2024 | |||||||||
Gooische D30-4 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | SCHC D30-2 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
Laren D30-2 | Maarssen D30-2 | 11:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
ZONDAG 24 NOVEMBER 2024 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
SCHC D30-2 | Ede D30-1 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Maarssen D30-2 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
IJsseloever D30-1 | Muiderberg D30-1 | 13:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
ZONDAG 16 MAART 2025 | |||||||||
Amersfoort D30-2 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Ede D30-1 | 0:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
SCHC D30-2 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Maarssen D30-2 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 23 MAART 2025 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | SCHC D30-2 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
ZONDAG 30 MAART 2025 | |||||||||
Muiderberg D30-1 | Ede D30-1 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
SCHC D30-2 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Maarssen D30-2 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 6 APRIL 2025 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | SCHC D30-2 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Naarden D30-3 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
ZONDAG 13 APRIL 2025 | |||||||||
Ede D30-1 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Gooische D30-4 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
SCHC D30-2 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Maarssen D30-2 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 11 MEI 2025 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | Ede D30-1 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Hilversum D30-2 | SCHC D30-2 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
ZONDAG 18 MEI 2025 | |||||||||
Soest D30-1 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
IJsseloever D30-1 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
Maarssen D30-2 | SCHC D30-2 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 25 MEI 2025 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Ede D30-1 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
Laren D30-2 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
SCHC D30-2 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
ZONDAG 1 JUNI 2025 | |||||||||
Gooische D30-4 | Laren D30-2 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | Naarden D30-3 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | SCHC D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' | ||||||
Maarssen D30-2 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 15 JUNI 2025 | |||||||||
Fletiomare D30-2 | Gooische D30-4 | 0:00 | Sportpark Fletiomare Novum | ||||||
IJsseloever D30-1 | Amersfoort D30-2 | 0:00 | Sportpark IJsseloever | ||||||
SCHC D30-2 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark Kees Boekelaan | ||||||
Hilversum D30-2 | Ede D30-1 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Naarden D30-3 | Soest D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Maarssen D30-2 | Laren D30-2 | 0:00 | Sportpark Oostwaard | ||||||
ZONDAG 22 JUNI 2025 | |||||||||
Laren D30-2 | Fletiomare D30-2 | 0:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-4 | Naarden D30-3 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Soest D30-1 | Hilversum D30-2 | 0:00 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Ede D30-1 | SCHC D30-2 | 0:00 | Sportpark 'De Bosrand' | ||||||
Muiderberg D30-1 | IJsseloever D30-1 | 0:00 | Kocherbos, 't | ||||||
Amersfoort D30-2 | Maarssen D30-2 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Uitslagen
JO12-1(9) | Hockeyclub Amersfoort JO12-4(9) | 2-5 |
MO12-1 | Huizer HC MO12-3 | 5-0 |
MO14-1 | Larensche Mixed Hockey Club MO14-5 | 4-1 |
MO16-1 | Almeerse HC MO16-3 | 1-2 |
MO18-1 | Baarnse Mixed Hockey Vereniging MO18-1 | 1-10 |
DS1 | Baarnse Mixed Hockey Vereniging DS1 | 1-7 |
Social Media